nowe chwilówki
Zobacz to

Czym kierować się podczas wyboru agencji reklamowej?

Przed wyborem agencji realizującej nasz projekt warto sprawdzić kilka rzeczy.

Nie zależnie od tego jaki biznes prowadzisz - gdy nie ma cię w internecie to nie istniejesz. Posiadanie strony to nie tylko prosta strona informacyjna ale i budowa wizerunku, dlatego przy wyborze odpowiedniej trzeba rozważyć kilka możliwości. Poniżej przedstawimy kilka istotnych rzeczy, które należy sprawdzić przed wyborem tej właściwej.

Jak cię widzą tak cię piszą, dlatego grafika musi przykuć uwagę twoich klientów. Pamiętaj, że ciekawy projekt graficzny to już połowa sukcesu. Większość szanujących się agencji reklamowych na swoich stronach internetowych posiada podstronę z realizacjami, gdzie można zobaczyć jakie projekty i dla kogo robili. Mniej, ważne, ale również mające znaczenie - a szczególnie dla ceny, to firmy z jakimi dana agencja współpracuje. Często bywa tak, że agencje współpracujące z dużymi znanymi markami, będą windowały cenę ku górze, co nie zawsze idzie w parze z jakością.

Sprawdź opinie o firmie. To chyba najbardziej podstawowa rzecz jaką każdy powinien wykonać. Co prawda, jeżeli chodzi o agencje należy to traktować z przymrużeniem oka ponieważ każdy przypadek jest indywidualny. W pracy w agencji często spotykamy się z różnymi dziwnymi klientami, którzy swoim charakterem nie pozwalają na dokończenie projektu, już nawet nie wspominając o sukcesie. Po prostu nie chcą słuchać rad doświadczonych developerów i pracowników agencji, wymuszając wykonanie wielu czynności, które w projekcie bardziej szkodzą niż przynoszą korzyści. Często bywa, że zgrzyt między agencją takimi klientami odbija się negatywnymi opiniami na ich temat. Jeżeli takich negatywnych opinii nie będzie więcej niż 5% to możesz to zignorować. Statystycznie 1 klient na 20 to właśnie typ egocentryka narzucającego swoje - zwykle złe - zdanie.

A co z pozycjonowanie? A nam się wydaje, że najlepszym przykładem na to, czy pozycjonowanie jest efektywne to pozycja samej agencji reklamowej pod konkurencyjne hasła. Jeżeli sama agencja plasuje się wysoko, pod konkurencyjnymi słowami, można zaufać, że wiedzą jak pozycjonować. Nie jest to oczywiście jedynym wyznacznikiem. Możesz również poprosić o przesłanie adresów stron i słów kluczowych pod które strona była pozycjonowana. Jeżeli posiadają kilka stron, które plasują się w TOP 10 wyników wyszukiwania, na pewno wykonają dla Ciebie sprawiedliwą pracę. Pamiętaj, że pozycjonowanie to inwestycja w przyszłość biznesu i większą sprzedać, a na efekty trzeba poczekać nawet kilka tygodni. 
postprodukcja

Tworzenie i rozwój strony internetowej

Projektowanie stron internetowych to zadanie z pozoru łatwe.

Co warto widzieć przed rozpoczęciem prowadzenia własnej strony internetowej?

Wiele firm posiada własną stronę internetową. Na chwilę obecną internet jest największym źródłem informacji - korzysta z niego większość społeczeństwa.

Programowanie i projekt graficzny stron internetowych

Pozycjonowanie strony internetowej potrafi sprawić początkującym nie lada problem.