Montaż klimatyzacji Kraków
Internetowy sklep myśliwski

Pierwszy biznes online

Mirek, mając dość swojej pracy, która od dłuższego czasu wywoływała u niego frustrację, postanowił, że najwyższy czas zrealizować plan, który od dawna chodził mu po głowie.

 Zawsze chciał mieć swój własny sklep internetowy. Postanowił, że będzie ściągał sprzęt elektroniczny z Chin i sprzedawał na rynku polskim. Ukończył technikum w zawodzie technik informatyk gdzie dużo czasu spędził ucząc się programowania na podstawie platformy Wordpress, wiedział też, jak w praktyce wygląda pozycjonowanie stron, więc poczuł się bardzo pewny siebie. Wykupił serwer, domenę i zabrał się za budowanie swojego imperium handlu online. Sporo czasu zajęło mu dopracowywanie szaty graficznej projektu. Okazało się, że z tym będzie najwięcej pracy. Z pomocą przyszedł mu znajomy, który zajmował się projektowaniem grafiki na potrzeby Internetu. Wieczorami Mirek, szukał informacji, jakimi zasadami charakteryzuje się obecny linkbuilding. Wyszukiwarka Google tak często ostatnio zmieniała algorytmy, że miał w tej dziedzinie sporo do nadrobienia. Postanowił jednak, że wszystko zrobi sam, a pieniądze zainwestuje w towar. Kiedy prace były na ukończeniu jeszcze zanim dodał wszystkie produkty, postanowił, że włączy sklep, żeby już zaczęły spływać pojedyncze zamówienia. Jednak mijały dni, a zamówień nie było. Mirek kombinował, zmieniał ustawienia, założył konta na profilach społecznościowych, jednak nikt poza robotami Google nie odwiedzał jego sklepu. Po prawie 3 tygodniach Mirek postanowił, że musi zainwestować w pozycjonowanie sklepu, zlecając to specjalistom. Zdał sobie sprawę, że jego rezerwa finansowa zbyt szybko się kurczy i sklep musi zacząć na siebie zarabiać.

http://www.aquapol.pl/blog/iniekcja-warunki-i-mozliwosci-zastosowania-iniekcji/

Tworzenie i rozwój strony internetowej

Projektowanie stron internetowych to zadanie z pozoru łatwe.

Co warto widzieć przed rozpoczęciem prowadzenia własnej strony internetowej?

Wiele firm posiada własną stronę internetową. Na chwilę obecną internet jest największym źródłem informacji - korzysta z niego większość społeczeństwa.

Programowanie i projekt graficzny stron internetowych

Pozycjonowanie strony internetowej potrafi sprawić początkującym nie lada problem.